Manuální práce

Jsme specialisté na manuální práce. Nejsme personální agentura. Propůjčujeme naše pracovníky pro domluvené manuální práce. Máme přes 8 let zkušeností na Slovensku, přes 40 stálých pracovníků. Nyní vstupujeme do Česka, již 20 pracovníků k využití, postupně přidáváme. Ke každé spolupráci přistupujeme individuálně. S námi získáte nejen kompetentní personál, ale také partnerský přístup a podporu.

Dbáme na výběr lidí, aby nevznikala fluktuace. Naše hlavní podmínky jsou bezúhonnost, čistý trestní rejstřík, věk 18-55 let a výborný zdravotní stav. Při pohovoru lidé vyplňují testy pozornosti, jazyka a porozumění. A dále popisují svoje základní dovednosti, díky tomu je rozřazujeme na vhodné pozice.

Možno více hodinové směny, denní/noční a práce na různých lokacích v rámci jedné spolupráce.
Dle potřeb každé spolupráce je možné se domluvit na individuálním počtu hodin na směnu, na přestávkách a příplatcích; hromadně nebo pro každého pracovníka zvlášť.

Manuální práce
Ve skladu, ve výrobě, pomoc při kompletaci, balení, rozbalení, přidávání zboží, sestavování výrobků, úklid, příprava jídla a nápojů, doplňování zboží, práce na farmě.

Kompetentní činnost
Péče o děti, kontrola kvality, recepční, obsluha v restauraci a kavárně, ostraha, asistent logistiky, kurýr, koordinátor.

Odborné pozice
Pracovník s průkazem na VZV, ovládání strojů.

Většina našich pracovníků jsou z Ukrajiny.

Zajišťujeme
Vízum, bydlení, lékařské prohlídky a péči, pojištění, hlídání dětí, stabilitu, bezpečnost a pomoc.

Zajišťujeme odborná školení
Oborová školení, požární ochrana, základní zdravotní kurzy, sociální dovednosti, daně a zákony.